• Ново
Електрична Четка За Заби Замена Четка Глави Рефил, 10 Count (Зелен)
zoom_in

Електрична Четка За Заби Замена Четка Глави Рефил, 10 Count (Зелен)

DEN 136.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ефективна Заболување на Здравјето Подобри : Нашиот стандард четка за заби глави се докажани за да се намали гингивит многу подобро отколку прирачник четка за заби. 10 Пакет Вклучува : 10 Отстранување Замена глави.Нашите заби глави се направени во висока здравствена и стандардот на орална хигиена технологија.Потсетник Влакната : Сина потсетник влакната ќе исчезнат кога замена е потребно, обично три месеци.Побели заби со редовно миење на забите.Дизајниран за оптимално чистење на забите и подобрување на здравјето на непцата.Потсетник влакната Кога ќе дојде време да ја менувате вашата четка главата.Лесна инсталација Едноставна, Snap-на инсталација.Посебни U-Облик Дизајн : Различни од традиционалната четка за заби, нашите Деца Четка се користи уникатен U-облик четка главата дизајн да одговара на забите подобро.U-облик дизајн, повеќе одговара на устата, така што бебето може да се прифати.Бебето може да се четка забите додека играте.Известување:Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен,1cm=10мм.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.четка за заби главата батерија управувана четка за заби глави за екстра меки четки за заби за возрасни четка за заби опфаќа капи екстра мека четка дрвени четка најголемиот дел четка за заби батеријата четкичка за заби за возрасни дете електрична четка за заби најголемиот дел четка поединечно завиткани електрична четка за заби глави деца у облик на четка за заби четка за заби sonicare тешко детска четка за заби четка електричен електрична четкичка за заби за деца 8-12toothbrush и паста за заби носителот преносни четка за заби четка за заби замена глави држач, четка за заби со капак мека наежвам четка за заби деца sonicare електрична четка за заби четка за заби со вода flosser батерија четка протези четка за заби дете четка за заби деца електрична четка за заби електрична четка за заби деца електронски четка за заби у облик на четка за заби замена четка за заби глави батеријата четка за заби бебе четка за заби 12 месеци и до детска четка.

Избор на купувачот..