• Ново
Искрен Клупата Куче столче Покрива со Страна Размавта,Куче седиште Покритие за Автомобили, Камиони, и Suv е - Водоотпорен & Nonslip Милениче Седиште Покритие за Backseat
zoom_in

Искрен Клупата Куче столче Покрива со Страна Размавта,Куче седиште Покритие за Автомобили, Камиони, и Suv е - Водоотпорен & Nonslip

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Водоотпорни Куче Седиште Покрие со Страна Размавта : да се спречат бавни дамки, мириси, и повеќе.Кучето седиште маска направена од 600 D оксфорд со PVC облога, тоа е 100% водоотпорни, држи вашиот автомобил седиште од било течност, нечистотија, косата & крзно.итн.Лесно да се Инсталира и Чиста : куче столче опфаќа е лесно да се инсталира во рок од 2 минути, и Лесно да се чисти од машина.Одлична Големина Милениче Седиштето на Корица : Големина - 61" W x 51" L може да се заштити вашиот backseat многу добро, пет backseat покритие одговара за повеќето автомобили,камиони,и SUV е.Здрав и се Лизга-отпорни, така што тоа останува во место : nonslip поддршка и седиште подлога за да се спречи седиштето маска од лизгање наоколу.И еден бесплатен сигурносен појас може да ја вметнете велкро отвори, сите може да се задржи вашето домашно милениче безбедно.

Избор на купувачот..