• Ново
Doya ХО Сина Поплава Објектив за ХО Серија Двоен Ред LED Светло Барови.
zoom_in

Doya ХО Сина Поплава Објектив за ХО Серија Двоен Ред LED Светло Барови.

DEN 1679.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Поликарбонат 6" ХО Сина Поплава Леќа.Замена на Леќа за ХО Серија Двоен Ред LED Lightbars.Сина Поплава Зрак Леќа.Отпорност на КОМПЈУТЕР.Димензии : Должина : 6 во.Ширина : 2.25 во.Дебелина : 0.25 во.Поликарбонат 6" ХО Сина Поплава Леќа Замена на Леќа за ХО Серија Двоен Ред LED Lightbars Сина Поплава Зрак Леќа.Отпорност на PC Димензии : Должина : 6 во.Ширина : 2.25 во.Дебелина : 0.25 во.Опис : 1 Парче Сино Поплава зрак Леќа.Лесно да се инсталира. (Lightbar се продава одделно) Произведени во Кина за да се high-end спецификации.САД Превозот (Калифорнија), САД Гаранција : 1 година.

Избор на купувачот..