• Ново
Amagogo Сет од 12 Волуметриски Колба Четка Тесен Сад за 100-1000ml Колби
zoom_in

Amagogo Сет од 12 Волуметриски Колба Четка Тесен Сад за 100-1000ml Колби

DEN 849.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вкупна Должина : 240mm/320mm/373mm/443mm (9.4 инчен/12.6 инчен/14.7 инчен/17.4 инчен).Овој објект е комбинација на 5 компјутери 100ml, 5 компјутери 250ml, 1 компјутер 500ml и 1 компјутер 1000ml волуметриски колба четки, погоден за 100ml/250ml/500ml/1000ml волуметриски колба во лабораторија.Здрав и исплакнете излезе лесно.Трајни, Не - Rusting, Лесно ракување и ефикасно чистење алатка.Материјал : Бела Наежвам.Исто така, совршен за повеќето occations како што шишиња, цевки, тегли и друга тесен контејнери.Опис : - Овој објект е комбинација на 5 компјутери 100ml, 5 компјутери 250ml, 1 компјутер 500ml и 1 компјутер 1000ml волуметриски колба четки, погоден за 100ml/250ml/500ml/1000ml волуметриски колба во лабораторија - Здрав и исплакнете излезе лесно.Трајни, Не - Rusting, Лесно ракување и ефикасно чистење алатката - исто Така, совршен за повеќето occations како што шишиња, цевки, тегли и друга тесен контејнери - вкупна Должина : 240mm/320mm/373mm/443mm (9.4 инчен/12.6 инчен/14.7 инчен/17.4 инчи) - Материјал : Бела Bristle Package Вклучува : 5 парчиња 100ml Волуметриски Колба Brushes5 парчиња 250ml Волуметриски Колба Brushes1 парче 500ml Волуметриски Колба Brush1 парче 1000ml Волуметриски Колба Четка.

Избор на купувачот..