• Ново
Imachinist 56-1/2 Долго, 1/2 Широк, 0.025 Дебела, 6TPI и 24TPI Bi-Метал Бенд Видов Ножеви за Мек Метал
zoom_in

Imachinist 56-1/2 Долго, 1/2 Широк, 0.025 Дебела, 6TPI и 24TPI Bi-Метал Бенд Видов Ножеви за Мек Метал

DEN 719.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Bi-метал тип, 56-1/2" долго, 1/2" широк, 0.025" дебела, 6 TPI и 24 TPI.Совршен за сечење на меки обоени метали само. 6 TPI е погодна за сечење на цврсти столбови; 24 TPI е suiable за сечење тенка цевка цевка профил на состојба и плоча. 6 TPI и 24 TPI се фиксни заби во профил, забите на 6 TPI е поголем од 24 TPI.Вклучува : 1 компјутер 56-1/2", 6 TPI + 1 компјутер 56-1/2", 24 TPI.Imachinist Нови Bi-метал Бенд Видов Нож Должина : 56-1/2" Ширина : 1/2" Дебелина : 0.025" Заби : 6 TPI и 24 TPI Пакет : 1 парче 56-1/2" x 1/2" x 6 TPI бенд виде ножот и 1 парче 56-1/2" x 1/2" x 24 TPI бенд виде ножот Погоден : сечење на меки метална цевка цевка профил Shippment : Кина Пост (USPS-Прва Класа) Превозот време : 7-20days (обично), 21-45 (понекогаш) По-продажбата на услугата : 1. Ако мислите дека ќе добиете неисправни bandsaw нож, ве молиме контактирајте со нас . 2. Ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно да ме контактирате тука!.

Избор на купувачот..