• Ново
Астро Смола Fastener 10 Парчиња Антички Боја Број 5 Големина Двојна Врата Двојно Лизгачот Не Затка Занаетите Материјали Рачно Изработени Крпа Додатоци 888-16
zoom_in

Астро Смола Fastener 10 Парчиња Антички Боја Број 5 Големина Двојна Врата Двојно Лизгачот Не Затка Занаетите Материјали Рачно Изработени

DEN 352.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Спецификација на производот : Димензии (Ш x L x H) : Прибл. 1.2 x 19.7 инчи (3 x 50 cm); Слајд Број 5, Боја : Сина, Морнарица, Кафеава, Беж, Светло Сива Содржина : 10 парчиња (2 парчиња од секоја боја), Материјал : Полиестер, смола Лесно да се користи : 19.7 инчи (50 cm) : доволно Долго за да направи еден еко-пријателски торба или ранец.Можете да направите 2 мали предмети Cutable : Направен од смола, па може да се сече со ножици.Лесно да се процес без врвот или clawing Лесно да се отвори : лизгач кој не е компатибилен со авто-заклучување.Лесно да се отвори, на дофат на вашите прсти, совршен за мали предмети или кеси Уживаат customing : Можете да ги користите двојно лизгачот како што е или да се замени, како сакате, како ви се допаѓа.

Избор на купувачот..