• Ново
Бебе Маска, Количка за Бебе Шопинг Кошничка Подлога, Преносни Еколошки за Бебе Бебе и Деца(Црвени Цветни)
zoom_in

Бебе Маска, Количка за Бебе Шопинг Кошничка Подлога, Преносни Еколошки за Бебе Бебе и Деца(Црвени Цветни)

DEN 249.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Усвојува високо квалитетни pongee материјал, мека текстура, удобно и кожа‑пријателски, погоден за бебиња.Тоа може целосно да ги покрие рачка, страни и да се врати на шетач, обезбедување на сеопфатна заштита за бебето.Безбедно и хигиенски, тоа е погодно за бебиња да седат на количката или ресторан висок стол.Користи еколошки дигитално печатење, светли бои, може да привлече интерес и љубопитност за бебиња.Мала големина, може да биде укината и чуваат, лесен за носење, погодна за отворен шопинг, кампување.Функција : 1. Користи еколошки дигитално печатење, светли бои, може да привлече интерес и љубопитност за бебиња.2. Усвојува високо квалитетни pongee материјал, мека текстура, удобно и кожа‑пријателски, погоден за бебиња.3. Тоа може целосно да ги покрие рачка, страни и да се врати на шетач, обезбедување на сеопфатна заштита за бебето.4. Безбедно и хигиенски, тоа е погодно за бебиња да седат на количката или ресторан висок стол.5. Мала големина, може да биде укината и чуваат, лесен за носење, погодна за отворен шопинг, кампување.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Шопинг Кошничка Cover Material : Pongee+Животната средина Дигитални Printing Uses : Шопинг Кошничка Бебе Седиште Маска, Анти-Валкани, Јадење Стол Cover Applicable Модели : Супермаркет Шопинг Trolley Package Листа : 1 x Шопинг Кошничка Cover Notice : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Избор на купувачот..