• Ново
Bodico, 2-pc Зглоб Тегови, 2lbs, Сина
zoom_in

Bodico, 2-pc Зглоб Тегови, 2lbs, Сина

DEN 264.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ТЕЖИНА : секоја врвка за околу тежина тежи 1.5 lb секој (3lbs во вкупниот по собата).МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : погодно за теретана, фитнес, одење, џогирање, итн.ДИЗАЈН : една големина одговара на сите, прилагодлив рака за совршено се вклопуваат за вашите глуждови.МАТЕРИЈАЛ : се направени од издржлив полиестер и песок пополнување.ЦЕЛ : да додадете дополнителна тежина и предизвик себе си, а тоа situps, lunges, squats, мртов-кревање, итн.Се разбира, оваа набавка вклучува две тегови во една големина за сите фитнес ентузијасти и искушеници да уживате.И покрај нивната полесна тежина, ние веруваме дека тие ќе го направат вашиот тренингот потешко, но сепак се исплати.Рака на нив и се чувствуваат горат!.Вашето вежбање никогаш нема да биде исто по инкорпорирање на овие глуждот и зглобовите тегови во вашата рутина.Да ги користите дома, во салата, или на отворено и поевтино да ги додадете во вашата бокс, deadlifting, и џогирање или одење сесии.Нема болка, нема добивка.

Избор на купувачот..