• Ново
J2 Класичен Рок Картички #54 - Кејт Буш
zoom_in

J2 Класичен Рок Картички 54 - Кејт Буш

DEN 19.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ова е сосема нов он-доставува limited edition (издание големина е 200) трговски картичка од J2 Картички - Класичен Рок Картички серија 1 сет.На избрана тема е Кејт Буш.Картички функција полна боја напред и назад и да се испечатени на 130# сјајни УВ обложени акции.

Избор на купувачот..