• Ново
Астро Градинарство Лист Зелена S големина Прибл. 65 x 67 cm Коноп лист шема Градинарство садење на состојба со складирање торба Водоотпорен и дамка-доказ 505-13
zoom_in

Астро Градинарство Лист Зелена S големина Прибл. 65 x 67 cm Коноп лист шема Градинарство садење на состојба со складирање торба Водоотпорен

DEN 352.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Спецификација на производот : Главни големина на единица : Прибл. 25.6 x 26.4 инчи (65 x 67 cm); Складирање торба големина : 15.7 x 11,8 инчи (40 x 30 см); Содржина : 1 парче (со складирање торба), Боја : Зелена, Материјал : Полиетилен (водоотпорен слој), Складирање торба : Полипропилен Погодно Садење Листови : Овој пригоден мат спречува почвата дамки кога садење растенија во вашата градина или veranda 【Копчето Надолу за да Фах Држави】 Snap копчиња на сите четири страни се создаде послужавник за да се спречи почвата од одлевање или јавните Водоотпорен тип за лесно чистење : Густата и водоотпорен слој го спречува водата да продира и може да се избриша чисти дури и ако станува валкани Огради Мали и Преносливо : Кога не е во употреба, тоа е компактен и лесен и лесно да се носат.Се препорачува за DIY работа или одмор употреба.Складирање торба вклучени.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината и чуваат во една кеса.

Избор на купувачот..