• Ново
Doya ХО Црвено Поплава Објектив за ХО Серија Двоен Ред LED Светло Барови.
zoom_in

Doya ХО Црвено Поплава Објектив за ХО Серија Двоен Ред LED Светло Барови.

DEN 187.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Поликарбонат 6" Црвено Поплава Леќа.Замена на Леќа за ХО Серија Еден Ред, ПРЕДВОДЕНА Lightbars.Црвено Поплава Зрак Леќа.Отпорност на КОМПЈУТЕР.Димензии : Должина : 6 во.Ширина : 2.25 во.Дебелина : 0.25 во.Поликарбонат 6" Црвено Поплава Леќа Замена на Леќа за ХО Серија Еден Ред, ПРЕДВОДЕНА Lightbars Црвено Поплава Зрак Леќа.Отпорност на PC Димензии : Должина : 6 во.Ширина : 2.25 во.Дебелина : 0.25 во.Опис : 1 Парче Црвена Поплава зрак Леќа.Лесно да се инсталира. (Lightbar се продава одделно) Произведени во Кина за да се high-end спецификации.САД Превозот (Калифорнија), САД Гаранција : 1 година.

Избор на купувачот..