• Ново
Bonarty 1 Сет Latch Кука Килим Флорални Дезени Перница Перница Везана Занает Колекции
zoom_in

Bonarty 1 Сет Latch Кука Килим Флорални Дезени Перница Перница Везана Занает Колекции

DEN 503.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој комплет се препорачува за почетници и крстот бод љубовници.Во овој пакет, тоа вклучува и везени крпа, embroider линии, зависник игли, слики итн.Latch Кука Килим Колекции со фабрика цвеќиња или трева моделот, толку убава.Готови производи може да се користи како почетен екран, дома decorationan и DIY перница.Вез платно е изработен од полиестер влакна, и embroider линии се изработени од акрилни влакна.Опис : - Latch Кука Килим Колекции со фабрика цвеќиња или трева моделот, толку убава. - Вез платно е изработен од полиестер влакна, и embroider линии се изработени од акрилни влакна. - Готови производи може да се користи како почетен екран, дома decorationan и DIY перница. - Овој комплет се препорачува за почетници и крстот бод љубовници. - Во овој пакет, тоа вклучува и везени крпа, embroider линии, зависник игли, слики итн.Спецификација : Спецификација : - Материјал : Полиестер влакна - Size : Прибл. 40×40cm/15.75×15.75 inch Package Вклучува : 1 Сет Latch Кука Килим Kits Note : готовиот производ не е вклучена само за вашиот референца.Тоа не вклучува перница внатрешно, само 1 сет latch кука за полнење.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ве молиме да се разбере.Ви благодариме!.

Избор на купувачот..