• Ново
HXiaoF Половина Круг Главата TitaniumM4 x 6 8 10 12 15 20mm Копчето Ален Копче Гром Завртка за Патот Велосипед Делови на Велосипед Кочница (Боја : Титаниум, Должина : 20mm, Навој Дијам?
zoom_in

HXiaoF Половина Круг Главата TitaniumM4 x 6 8 10 12 15 20mm Копчето Ален Копче Гром Завртка за Патот Велосипед Делови на Велосипед

DEN 1869.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЗАВРТКИ КОИ МОЖЕ да ЗАВИСИ ОД : Нашата Пан Глава на Машина Завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Оваа нерѓосувачки е супериорен во однос на редовните челик и обезбедува одлични ' рѓа отпор.Тип : Гром.Материјал : 6 AL/4 V(TC4)Титаниум Алуминиумски.Големина : M4x6 /8 /10 / 12 / 15 / 20mm.Клуч Големина : Користете 2,5 mm за скролување.Половина Круг Главата Титаниум M4 x 6 8 10 12 15 20mm Копчето за Скролување Гром Завртка за Патот Велосипед Делови на Велосипед Brake Specification : Тип : Гром Материјал : 6 AL/4 V(TC4)Титаниум Alloy Size : M4x6 /8 /10 / 12 / 15 / 20mm Wrench Големина : Користете 2,5 mm key Pitch:0.7 mm Thread дијаметар : 4mm Head дијаметар : 7.2 mm Head Висина:2.55 mm Color : Титаниум /Gold /Виножито Color Package се вклучени : 1pcs.

Type:
Bolt
Material:
6AL/4V(TC4)Titanium Alloy
Size:
M4x6 /8 /10 / 12 / 15 / 20mm
Wrench Size:
Use 2.5mm key
Pitch:0.7 mm :
Thread diameter:
4mm
Head diameter:
7.2mm
Head Height:2.55mm :
Color:
Titanium /Gold /Rainbow Color
Package included:

Избор на купувачот..