• Ново
Jacksing Safty Бебе Портата, Бебе Вратата Портата Бебе Портата Стигнале Вратата Бебе Портата за Внатрешна(S)
zoom_in

Jacksing Safty Бебе Портата, Бебе Вратата Портата Бебе Портата Стигнале Вратата Бебе Портата за Внатрешна(S)

DEN 446.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Може да се инсталира на соби, вратите, stairwells, во затворени простории или на отворено за да се задоволат различните барања.Погоден за повеќето обични семејство врати, најлон нето + нерѓосувачки челик телескопски стап, и висока јачина.Издржливи мрежа бебе вратата портата направен од висок квалитет на решетката ткаенина ткаени за употреба.Може да гарантира игра спектар, и обезбедува подобро одмор и забава простор.Нема алатка е потребно за инсталација, само лепак кука за двете страни на вратата.Тоа е исто така лесно да се повлече кога некој треба да помине.Функција : 1. mesh бебе вратата портата направен од висок квалитет на решетката ткаенина ткаени за употреба.2. Може да гарантира игра спектар, и обезбедува подобро одмор и забава простор.3. Нема алатка е потребно за инсталација, само лепак кука за двете страни на вратата.Тоа е исто така лесно да се повлече кога некој треба да помине.4. Може да се инсталира на соби, вратите, stairwells, во затворени простории или на отворено за да се задоволат различните барања.5. Погоден за повеќето обични семејство врати, најлон нето + нерѓосувачки челик телескопски стап, и висока јачина.Спецификации : Предмет Тип : Бебе Вратата Gate Material : Најлон Нето + Нерѓосувачки Челик Телескопски Rod Package Листа : 1 x Бебе Вратата Gate2 x Одредување Род 4 x Кука .

Избор на купувачот..