• Ново
KXA Задебелена Бакар Монтажа на Вентил за Домаќинство, Кујна, Бања Навој Монтажа на Вентил
zoom_in

KXA Задебелена Бакар Монтажа на Вентил за Домаќинство, Кујна, Бања Навој Монтажа на Вентил

DEN 914.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : бакар, керамички гајтанот.Работен притисок : 1.0 (MPa), внатрешен дијаметар : 15.3 (mm).Пакет се вклучени : 1x Агол вентил.Лесен за инсталација : Лесно да го инсталирате во неколку минути без стручна водовод помош.Гаранција : доколку постои било каков проблем за производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе ви даде совршено решение.Боја : Како на Сликата✮Гаранција : Ако имате било каков проблем, само не двоумете се да контактирате со нас и ние со нетрпение очекуваме да you We се посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.

Избор на купувачот..