• Ново
Baiko Складирање Кеси, Тастатура и Глушец Додатоци за Преносни Хард Случај Глувчето за Вршење на Чување Торба за LOGITECH Камче M350 Безжичен Глушец за Патување Home Office,Случ?
zoom_in

Baiko Складирање Кеси, Тастатура и Глушец Додатоци за Преносни Хард Случај Глувчето за Вршење на Чување Торба за LOGITECH Камче M350

DEN 873.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★Густа нето џеб може да се смести во мали предмети како што се податоци кабли. ★Со водоотпорен патент ја подобрува одделение, и епоксидни се повлече картичка подобрува чувствуваат. ★Стабилна рака на рака за лесно носење може да се вклопат во еден ранец или куферот. ★Тоа е добар подарок за игра љубовници. ★Види опис делот за детални параметри на производот.Baiko е основана во 1999 година. Ние сме посветени на обезбедување на потрошувачите, со квалитетни производи и услуги.Функција : 100% сосема нов и висок quality The ЕВА тешко торба обезбедува подобра заштита за справи.Густа нето џеб може да се смести во мали предмети како што се податоци кабли.Со водоотпорен патент ја подобрува одделение, и епоксидни се повлече картичка подобрува чувствуваат.Стабилна рака на рака за лесно носење може да се вклопат во еден ранец или куферот.Тоа е добар подарок за игра љубовници.Спецификација : Материјал : Nylon Colour : black Product големина : прибл. 12x9x2.7cm/4.72x3.54x1.06in Suitable за : logitech камче M350 безжична mouse Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 PC x Сметководствена Складирање Bag About забрзана испорака на нарачки : Препорачана нарачка ќе пристигне во околу 5 работни дена.

Material:
Nylon
Colour:
black
Product size:
approx. 12x9x2.7cm/4.72x3.54x1.06in
Suitable for:
logitech pebble M350 wireless mouse
Note:
No retail package.
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!Package includes:
1PC x Carrying Storage Bag

Избор на купувачот..