• Ново
3D Зголеми Две Птици со Зборот Љубов Порцелански Плоча, 8
zoom_in

3D Зголеми Две Птици со Зборот Љубов Порцелански Плоча, 8

DEN 303.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет Должина : 9.0".Пакет Ширина : 12.0".Пакет Висина : 0.8".Земја на потекло : сад.Овие Плочи се направени од бел порцелан, во кој две 24k златни венчиња.Добро е да се даде како подарок по повод посебна личност или настан.Стојат вклучени.Декоративни употреба.Произведени во сад.

Избор на купувачот..