• Ново
Bonarty Latch Кука Килим Правејќи Колекции за Момче Девојка Перница Покрие Везови Свадба Подарок - 4
zoom_in

Bonarty Latch Кука Килим Правејќи Колекции за Момче Девојка Перница Покрие Везови Свадба Подарок - 4

DEN 527.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занаетчиски, домашна декорација.Одличен подарок за Божиќ Ден, Нов Ден Години, Роденден, Денот на Вљубените итн.Тоа е лесно да се научат за деца, деца, Момчиња, Девојки, Жени , Мажи, Возрасни или Почетници, Занаетите љубители итн.Answer : ___________________________ Note : Оваа Перница Latch Кука Колекции е само перница Капак не вклучува перница јадро, и тоа не е завршена, таа треба да заврши, го Направите вашиот сопствен DIY Килим Перница Покрие Токму Сега!.Овој комплет ќе ви даде Перница Капак кој Вез Цртан филм Моделот Слика, тоа е многу Новина, Симпатична и Убава.Опис : - Овој комплет ќе ви даде Перница Капак кој Вез Цртан филм Моделот Слика, тоа е многу Новина, Симпатична и Убава. - Погоден за Перница Маска, Троседот Перница Маска, Домашен текстил, DIY рачно изработени занаетчиски, домашна декорација. - Тоа е лесно да се научат за деца, деца, Момчиња, Девојки, Жени , Мажи, Возрасни или Почетници, Занаетите, љубовници и слично - Одличен подарок за Божиќ Ден, Нов Ден Години, Роденден, Денот на Вљубените итн. - Забелешка : Оваа Перница Latch Кука Колекции е само перница Капак не вклучува перница јадро, и тоа не е завршена, таа треба да заврши, го Направите вашиот сопствен DIY Килим Перница Покрие Токму Сега! - Материјал : Акрил, Крпа; - Заврши Pillowcase големина : Прибл. 40 40cm x/15.7 x 15.7 inch Package Вклучува : 1 Сет DIY Перница Покрие Latch Кука Колекции ( Пакет вклучува мулти Везови теми, Боја Картичка, мрежа везени крпа, Капчиња куки, шарени цртање Додатоци.).

Избор на купувачот..