• Ново
upHere Црно-Бела Графичка Картичка GPU се Подготвуваат за Поддршка Видео Картичка Дисторзии Носителот/Holster Стапка,Прилагодлива Должина и Висина на Поддршка,G27654
zoom_in

upHere Црно-Бела Графичка Картичка GPU се Подготвуваат за Поддршка Видео Картичка Дисторзии Носителот/Holster Стапка,Прилагодлива

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

01.Едноставен и Лесен прилагодување метод,има слајд тип поддршка структура. 02.Лесна Монтажа и на Приспособување,наменета за широк спектар на графички картички и плочи. 03.Користете здрав железо како главен структура, за да се обезбеди силна поддршка.Ја спречува GPUs од свиткување и доделување по подолг период на употреба. 04.Прилагодливи на секој матични плочи и случаи,дава 2-начин на вредноста,која може да се прилагоди за различни должини на Графички картички и поддршка позиции. 05.Она што Ќе Добиете : G27654 графичкиот процесор Носителот,нашите грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција и пријателски услуги на клиентите.Производ големина : 276mm (L) * 50mm (H)/10.86 во(L) * 1.97 во(H).Боја : Црно-Бело.Производ големина : 276mm (L) * 50mm (H)/10.86 во(L) * 1.97 во(Ж)Боја : Црно-Бело.

Product size:
276mm (L) * 50mm (H)/10.86in(L) * 1.97in(H)

Избор на купувачот..