• Ново
AOYEZIUS Табела Дното Кабелот за Напојување Plug-In Полици Оддел Слоевит Рамка за Жица Ѕид Мрежа Панел,Бела
zoom_in

AOYEZIUS Табела Дното Кабелот за Напојување Plug-In Полици Оддел Слоевит Рамка за Жица Ѕид Мрежа Панел,Бела

DEN 428.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Само висат на ѕидот и табела дното лесно, спаси многу мака и време.Нашиот тим, полиците можат да бидат скриени под вашето биро, без преземањето на просторот за чување на различни предмети, па вашето биро не е затрупан.Совршен за организирање на вашите мали предмети!.Тоа може да се инсталира лесно и брзо со анти-snagging налепници, можете лесно може да се обезбеди каде што сакате да го поставите тоа.Тоа е идеален за чување на домаќинството и канцелариски предмети.Производ description Product Карактеристики : По собранието, на должина, ширина и висина се околу 30*16*14cm It се користи за завршување на жици, приклучоци, рутери, итн.Пакет содржи : 1 PCSColor : Бела,Grey Product Димензии : Должина, ширина и висина 12.59*6.69*5.51 во, грешка е за 0.39-1.18 in Product Материјал : ABS.

Избор на купувачот..