• Ново
RCH Хардвер CH-s50 на унодц-12-BLK Челик Лустерот Синџир, Црна
zoom_in

RCH Хардвер CH-s50 на унодц-12-BLK Челик Лустерот Синџир, Црна

DEN 123.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мерач : 13 Линк Големина (во) : L : 0.98; W : 0.39; D : 0.08. Максимална Тежина : 29 кг Тежина на Нога : 0.09 lbs.Карактеристики : Unwelded, Еден Џек Синџир.Материјал : Челик, Црна Заврши.Синџирот е испорачана во континуирана должина.Нашите метални синџири се повеќето популарно се користи како лустерот и pendant осветлување синџири, но клиенти ги користат за бесење на сите видови на décor вклучувајќи огледала, planters и слика рамки.

Избор на купувачот..