• Ново
Бош 2608831043 15x100x160mm Чекан Вежба Малку СДС Плус, 3
zoom_in

Бош 2608831043 15x100x160mm Чекан Вежба Малку СДС Плус, 3

DEN 455.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вежба дијаметар : 15 mm.Вкупна должина : 160mm.Особености : 4-flute dura дизајн, Засилен главниот дел.Опис центрирање совет за прецизно дупчење почеток и добро водство додека дупчење 4-flute Dura дизајн засилен core делот за подобра отпорност на абење и стабилност при дупчење во конкретни 2-машина многу издржливи карбид добар живот/отпорност на абење сдс-plus-3 чекан вежба делови погодни за ѕидот и бетон.

Избор на купувачот..