• Ново
Д-ветер: S-nake Ги Смена 4 Пакет, Д-ветер: S-nake Коса Исцедете Ги, Д-ветер: S-nake Коса Алатка, 19.6 Инчи Cleaning Tool-Најлесен Коса Потрошувачка, Потрошувачка Олеснување Почиста Алат
zoom_in

Д-ветер: S-nake Ги Смена 4 Пакет, Д-ветер: S-nake Коса Исцедете Ги, Д-ветер: S-nake Коса Алатка, 19.6 Инчи Cleaning Tool-Најлесен

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тука е вашиот совршен другар во да се ослободиме од бавно работи потоне.Воведување на мозоци чистење змија, zip-чиста пластична уред со кој се гарантира no-кавга чистење на потоне и када одводни канали кои се често попречена од нечистотија и косата.Ова се исцеди почиста е флексибилен овозможување на тоа да се исчисти е тешко да се стигне до мијалникот цевки.Неверојатно прилог на вашето домаќинство опрема и мора да се има за секој дом. 4 пакет на пластични водоводни змија мозоци дупчалка со спирална бургија. 19.6" флексибилни бодликава стапче лесно може да го дофати & отстрани наредени коса, храна, ѓубре, и други пречки лесно.Мека доволно да се наведнуваат во многу видови на strainers и цевки, одлична за кујна, бања & комунални тоне, кади и тушеви.Голема потрошувачка алатка за unclogging туш и мијалник канализација, flexes на P-стапица, каде што повеќето мостови се случи.Повеќе животната средина и помалку скапи отколку оние токсични хемиски мозоци чистачи.Карактеристики : 1) Одводнување & отстранување на влакна почиста кука 2) Брз и лесен начин да се расчисти бавното или запушена канализација 3) Со мали куки за hooking до губење на мостови, да се отстранат и слободни потрошувачка веднаш 4) циклус на едниот крај за лесно ракување 5) Едноставно внесете го уредот во цевката и се повлече 6) Широко се користи за вашите бањи, тоне, кади, dredge цевка, исчистете одвод, канализација итн. 7) Должина : околу 50cm 8) се Справи со ширина : 4cm 9) Кука ширина : за 0.8 cm 10) Материјал : ABS plastic Package Вклучува : 4 Пакет Д-ветер : S-nake Коса Исцедете Ги Смена Почиста.

Избор на купувачот..