• Ново
Видео Фаќање Картичка,Мулти-Цел Видео Фаќање Картичка Аудио Игра Фаќање Уред за Игри Настава во Живо на Емитување
zoom_in

Видео Фаќање Картичка,Мулти-Цел Видео Фаќање Картичка Аудио Игра Фаќање Уред за Игри Настава во Живо на Емитување

DEN 916.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет и мазна : пренос од тип в интерфејс е брзо и лесно, па можете да ги имаат пријатно искуство при играње на компјутер или мобилен игри.Алуминиум легура да може ефективно да прахосвам топлина од околината.Висока дефиниција : Поддржува влезот 4 K, 1080 P излез.Играта фаќање картичка ја поддржува нагоре или надолу-претворање на видео во живо, ја враќа текстура на тонови, сенки, светлина, и други детали на играта да се донесе на слики на живот, можете да се чувствуваат прекрасно визуелно празникот и да уживаат во пријатен игри искуство.Широк компатибилност : USB фаќање картичка е компатибилен со широк спектар на видео фаќање софтвер користејќи компатибилен со HDMI сигнал интерфејс.Погодна за многу прилики : Овој USB фаќање картичка може да се фати компатибилен со HDMI видео и аудио во исто време, и може да се пренесува аудио и видео сигнали со компјутери и паметни телефони за складирање.Тоа е широко се користат за high-definition снимањето, во живо стриминг, игри, учење, видео-конференција и повеќе.Лесен за употреба и преносни : фаќање картичка е мала големина не заземаат многу простор и не бараат надворешно напојување, обезбедување на вас со голема преносливост.Таа е погодна за отворен и затворен телевизија радиодифузија.USB кабел го прави лесно да се поврзете со уреди без окупаторската скапоцени простор за други порта. 1. Висок квалитет и мазна : пренос од тип в интерфејс е брзо и лесно, па можете да ги имаат пријатно искуство при играње на компјутер или мобилен игри.Алуминиум легура да може ефективно да прахосвам топлина од околината.2. Висока дефиниција : Поддржува влезот 4 K, 1080 P излез.Играта фаќање картичка ја поддржува нагоре или надолу-претворање на видео во живо, ја враќа текстура на тонови, сенки, светлина, и други детали на играта да се донесе на слики на живот, можете да се чувствуваат прекрасно визуелно празникот и да уживаат во пријатен игри искуство.3. Широк компатибилност : USB фаќање картичка е компатибилен со широк спектар на видео фаќање софтвер користејќи компатибилен со HDMI сигнал интерфејс. 4. Погодна за многу прилики : Овој USB фаќање картичка може да се фати компатибилен со HDMI видео и аудио во исто време, и може да се пренесува аудио и видео сигнали со компјутери и паметни телефони за складирање.Тоа е широко се користат за high-definition снимањето, во живо стриминг, игри, учење, видео-конференција и повеќе. 5. Лесен за употреба и преносни : фаќање картичка е мала големина не заземаат многу простор и не бараат надворешно напојување, обезбедување на вас со голема преносливост.Таа е погодна за отворен и затворен телевизија радиодифузија.USB кабел го прави лесно да се поврзете со уреди без окупаторската скапоцени простор за други порта.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Материјал : Алуминиум alloy Size : 39.5*21.5*11mm Include : 1 X Видео Фаќање Картичка.

Избор на купувачот..