• Ново
1/2 Инчи Прилагодливи Вози Агол Torsion Клуч Мерка Автомобил Мерач Алатка во Собата, Torsion Агол Колосек, Автомобил Мерач Алатка Поставите Замена за 1/2 д-Р Алатки, како што ?
zoom_in

1/2 Инчи Прилагодливи Вози Агол Torsion Клуч Мерка Автомобил Мерач Алатка во Собата, Torsion Агол Колосек, Автомобил Мерач Алатка

DEN 362.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Параметар]360 степени скала е означен во 2 степен зголемувања на 10 степени и 1 интервали од 30 степени. [Лесно може да се Прочитаат]Јасно и висока прецизност скала, лесно да се чита.Лесно да се нула тоа Замена за следната апликација со вртење на алатка за домување. [Има Две Различни Должина]На прилагодливи рака има 2 различна должина, флексибилни за да ги користите.Не е лесно да стареење и абразија отпорни, за да се обезбеди максимална сила и издржливост Замена за долготрајна употреба. [Прилагодено Услуга]Вашето задоволство е наша најголема грижа,ве молиме проверете ја е применливо модел треба be Replacement израз купување на нашите производи.Ако имате било какви прашања во врска со производот големината на, ве молиме слободно да ни e-mail.Нашата служба за корисници ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. [Параметар]360 степени скала е означен во 2 степен зголемувања на 10 степени и 1 интервали од 30 степени. [Параметар]360 степени скала е означен во 2 степен зголемувања на 10 степени и 1 интервали од 30 степени. [Параметар]360 степени скала е означен во 2 степен зголемувања на 10 степени и 1 интервали од 30 степени. [Параметар]360 степени скала е означен во 2 степен зголемувања на 10 степени и 1 интервали од 30 степени. [Параметар]360 степени скала е означен во 2 степен зголемувања на 10 степени и 1 интервали од 30 степени. [Примена]Автомобил Torsion Агол Мерач Алатка за Поставување услуги Замена за многу доцна модел мотори кои користат torsiontoyield сврзувачки елементи.Карактеристики : Јасно и висока прецизност скала, лесно да се чита.Услугата Замена Замена Замена Замена Замена за многу доцна модел мотори кои користат torsion-на-родот сврзувачки елементи. 360 степени скала е означен во 2 степен зголемувања на 10 степени и 1 интервали од 30 степени.На прилагодливи рака има 2 различна должина, флексибилни за да ги користите.Лесно да се нула тоа Замена Замена Замена Замена Замена за следната апликација со вртење на алатка за домување.Професионални карактеристики, висока сигурност.Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : метал, пластика Боја : прикажува како слика Fitment : се вклопува 1/2" д-Р алатки, како што се ratchet / torsion клуч / моќ бар итн.Количина : 1 сет (2 парчиња) Пакет Тежина : околу.185g Пакет Листа : 1 * Сет на Torsion Агол Колосек.

Избор на купувачот..