• Ново
KFidFran 7 Инчен 0.02 Дебелина GPS Навигација со Екран Заштитник Висока Дефиниција за Jeep Wrangler Гладијатор(7 Zoll 0,02' Dicke GPS Навигација Displayschutzfolie Висока Дефиниција за Jeep Wrangler Gla
zoom_in

KFidFran 7 Инчен 0.02 Дебелина GPS Навигација со Екран Заштитник Висока Дефиниција за Jeep Wrangler Гладијатор(7 Zoll 0,02' Dicke

DEN 1497.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Држиме Цврсто]екран заштитник направени со висок квалитет калено стакло со заоблени рабови, лесно 3-минути за да се Инсталира без било меурчиња. [Функција]Оваа GPS екран заштитник задржи во допир можностите на вашиот GPS navigator, додека обезбедување на подобар мазна допирање чувство, тоа ќе го задржи тоа од остатоци, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти, итн. [Fitment]објектот одговара за Jeep Wrangler "Гладијатор".Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел на објектот пред купување за да се избегне купување на погрешен. [Лесно да се Инсталира и Лесно да се Отстрани] Следат настава, тоа ќе биде многу лесно да се инсталира екран заштитник.([Einfach zu installieren und leicht zu entfernen] Befolgen Sie die Anweisungen, es wird sehr einfach sein, ден Displayschutz zu installieren. [Висока Дефиниција]не се меша со чувствителност на допир на екранот или повторно стартувајте го вашиот систем, тоа обезбедува сјајни чувство за вашиот екран наместо.([Висока Дефиниција] Beeinträchtigt nicht die Empfindlichkeit des Touchscreens oder startet Ihr Систем neu, sondern verleiht Ihrem Bildschirm stattdessen ein glänzendes Gefühl.KFid Fran 7 Инчен 0.02" Дебелина GPS Навигација со Екран Заштитник Висока Дефиниција за Jeep Wrangler Gladiator Description : GPS екран заштитник е специјално дизајниран за центар за контрола на допир, прецизно сечење.Носат-отпорни, водоотпорен, и намалување на отпечатоци марки на екранот.Некои од супстанции случајно заглавени на екранот може да влијае на екранот на допир.Со стаклениот екран заштитник, тоа НЕМА да влијае на бојата, иконата за големина на екранот на допир и функции на вашиот GPS екранот на вашиот навигација со автомобил, но ви даде јасна визуелниот.Да се задржи вашата GPS екран заштитник јасно и да нема остатоци, само избрише со микрофибер крпа.Не треба да се користи штетни супстанции за чистење.Ова е не-ОЕМ производи,додаток само.Specifications Color : Clear Material : Калено Стакло Дебелина : 0.5 mm / 0.02"Големина : 15x8.8cm / 5.9" x 3.46"(L*W) Fitment : за Џип Wranglerfor Џип Gladiator Installation Инструкции : Бидете сигурни дека вашиот екран темелно.Не се отстрани за поддршка на екранот заштитник и задржете на екранот во вашиот финалето саканата позиција.Кора на екранот заштитник поддршка.Полека нека екран заштитник падне на екранот.Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел на објектот пред купување за да се избегне купување на погрешен.Пакет се Вклучени : 1 x GPS Екран Protector Description во German7 Zoll 0,02' Dicke GPS Навигација Displayschutzfolie Висока Дефиниција за Jeep Wrangler Гладијатор[Klebe фест] Умре Displayschutzfolie ани hochwertigem gehärtetem Glas мит abgerundeten Kanten, einfache 3-Minuten-Инсталација ohne Blasen.[Функција] Dieser GPS-Displayschutz behält умре Допир-Fähigkeiten Ihres GPS-Navigators und bei sorgt gleichzeitig für ein besseres, reibungsloses Berührungsgefühl.Er schützt ihn vor Staub, Kratzern, Öl, Wasser und Fingerabdrücken usw.[Ausstattung] Дер Artikel passt за Jeep Wrangler "Гладијатор".Bitte bestätigen Sie vor dem Kauf Ihr Automodell des Artikels, хм.

Избор на купувачот..