• Ново
Маркетинг Носители 3 1/2 W x 2 H Знак Носителот Tabletop Биро Знак Место Картичка Накит Случаи на Бесплатни Примероци Достав Страна Оптоварување Задржани Свадба Ресторани
zoom_in

Маркетинг Носители 3 1/2 W x 2 H Знак Носителот Tabletop Биро Знак Место Картичка Накит Случаи на Бесплатни Примероци Достав Страна

DEN 931.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Брз, Едноставен и Професионални – Овие елегантни, професионален изглед рамки се брз и лесен за употреба – нема собрание задолжителни!Едноставно внесете го вашиот литература или фотографија преку слот за брз и професионален начин да се прикаже Реклами, Менија, Информативните Листови, Знаци или Флаери во кристално јасни и лесно да ги видите начин!Сите Намена, Прилагодлива Рамки – Маркетинг Носители делукс разноврсна рамки се совршено погодна за секој настан или употреба.Не користете хартија за крпи, бидејќи тие не ќе го отстрани гребнатини и може дури и да предизвика нив.Многу Издржливи и Долготрајни – Маркетинг Носителите на Јасни Акрилик Маса Литература Носители се направени од силен, висок квалитет на акрилик материјал дизајниран да трае.Овие рамки се направени за да се користат одново и одново и одново.Избегнувајте амонијак базирани производи, како Windex или други домашни стакло средства за чистење, бидејќи тие содржат штетни хемикалии кои, всушност, ќе се оштети површината, оставајќи облачно гледа.Овие акрилик знак носители се големи за сместување во ресторани, хотели прием области, свадби, училишта и други различни места за да се прикаже вашите информации на јасен и лесно достапен начин.Овие големи рамки се осигура дека вашите слики и постери останат чисти и лесно видливи.Светлината акрилик материјал е многу издржлива.Безбедна, Само-Стои База – Овие Маркетинг Носители табела производи се едноставен и елегантен, премија кристално јасно акрилик знак носители и совршен за прикажување на вашите слики, реклами и брошури.

Избор на купувачот..