• Ново
winying 4Pcs Тавански Вентилатор Повлекува Синџирот на Замена Фан Синџир Конектор Дрвени Pendant се Повлече Синџир за Светилка Фан Синџир Таванот Светлина Орев-Кафеава OneSiz
zoom_in

winying 4Pcs Тавански Вентилатор Повлекува Синџирот на Замена Фан Синџир Конектор Дрвени Pendant се Повлече Синџир за Светилка Фан

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

4 Pcs дрвени повлече синџир екстензии, не може да одговара на различни позиции, да обезбеди различни визуелен ефект за вашиот дом.Овие дрвени pendant се повлече синџири со широк и елегантен облик плус орев боја донесе кралската чувство и одличен стил во вашиот дом.На beaded топката фан повлече синџир не е лесно да се пробие и да се повлече, освен, може да се намали во соодветна големина според вашата потреба, фитинг вашето домаќинство, залихи добро.Овие фан повлече синџири се погодни за таванот фанови, high таванот светлина, биро светилки и други материјали, обезбедување одлична декорација ефект.Ние обезбедуваме внимателен услуги на клиентите, ако имате повеќе проблем, ве молиме контактирајте со нас слободно.Сет Вклучуваат : 4* Тавански Вентилатор Повлече Синџири Состојба : Сосема Нов Материјал : Дрво Големина : Мушка синџир должина прибл. 30cm/12.0 инч.

Избор на купувачот..