• Ново
Baomain 600V 15A 6 Ставови 2 Реда Бариера Завртка Терминал Блок Лента w Покрие ТБ-1506 Пакет на 7
zoom_in

Baomain 600V 15A 6 Ставови 2 Реда Бариера Завртка Терминал Блок Лента w Покрие ТБ-1506 Пакет на 7

DEN 2080.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Бариера Терминал Блок; Модел No : ТБ-1506. Материјал : Метал, Пластика; Номинална Вредност : 600 V 15 A.Пол : 6 Позиции Двоен Ред; Големина : 72 x 22 x 18mm/ 2.8" x 0.9" x 0.7" (L*W*T).Боја : Црна; Нето Тежина : 185g.Пакет Содржина : 7 x Бариера Терминал Блок.На терминали се изолирани едни од други.Доведе броеви беа означени на пластичен капак.Една монтажа дупка на секој крај.Добро е да се изгради прототип на проектот, електрични инсталации, други електронски дизајн за electricians или техничари.

Избор на купувачот..