• Ново
MissOwl Mouse Pad Не се Лизга Гумени База Мат Stitched Рабови за Десктоп Компјутер, Лаптоп Office Home Работната Маса Оркестарот Еднорог
zoom_in

MissOwl Mouse Pad Не се Лизга Гумени База Мат Stitched Рабови за Десктоп Компјутер, Лаптоп Office Home Работната Маса Оркестарот

DEN 503.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени со најновите технолошки микрофибер материјал,текстура е погуста висок притисок третман.Големина на : 10.2*8.3*0.12 инч.Врвот е изработен од полиестер ткаенини, глувчето може да биде брзо се пресели и точно поставен на масна површината.На работ крои горниот слој од протриване и обезбедува mouse pad за долго време се користи.Поддршка е гумена база со мека жито шема дизајн, засенчување може цврсто контрола на десктоп да се обезбеди стабилна работа на глувчето,ефикасно да се задржи го глувчето од лизгање и да се пресели.Одлично за вашата работа ,студија и игри.Меки материјали удобно за раце.Перат дизајн,може да се чисти со вода за континуирана употреба.Оваа mouse pad е внимателно да се отпечатат со брилијантен боја,не исчезнат, без брчки.Исклучителна шема додадете личност во вашата канцеларија, совршен за сите стил десктоп, канцеларија, дома, компјутер, тастатура и глушец.Одличен подарок идеја за пријатели, соработници, Роденден, Назад на Училиште, Денот на Вљубените, Ден Велигден, Ден на Мајката, Денот на Трудот, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќ.Многу видови на Печатени Mouse Pad - Додадете контакт на уметноста на вашиот начин на живот.Деликатна засилен stitched рабови.Непречено Движење - Мазна површина се осигури прецизното позиционирање, го глувчето за да се движат брзо и без проблеми.Засенчување може цврсто контрола на десктоп да се обезбеди стабилна работа на глувчето.Со извонредно мазна површина и гумена база, оваа глувчето мат е дизајнирана да им помогне и да се подобри ефикасноста на вашиот глушец.Идеален избор за игра, работа или секојдневна употреба.Уникатна форма и исклучителна илустрација направи mouse pad една елегантна декорација,употребата на некоја област се доволни да го задоволат вообичаена работа,студија и сурфање на Интернет.Додадете личност во вашата канцеларија биро.Одговара на сите стил биро, канцеларија, дневна соба, спална соба.

Избор на купувачот..