• Ново
Макара Лежишта на Високо Оптоварување на Лежишта Водич Тркала Имајќи U-Облик Макара Имајќи Индустриски Машини за Домаќинство апарати Автомобили
zoom_in

Макара Лежишта на Високо Оптоварување на Лежишта Водич Тркала Имајќи U-Облик Макара Имајќи Индустриски Машини за Домаќинство апарати

DEN 842.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производ цврстина, висока прецизност, може да издржи голема брзина, високо оптоварување.Направени од високо квалитетни Нерѓосувачки Имајќи Челик материјал, ' рѓа и отпорен на корозија.Оваа песна ролери имајќи е претежно се користи во индустриска автоматизација на опрема и фотографска опрема песни.Погоден за мотори, играчки, модели, инструменти, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области.Лого е стабилна, ниско ниво на бучава и долг животен век.Карактеристики : 1. Оваа песна ролери имајќи е претежно се користи во индустриска автоматизација на опрема и фотографска опрема песни.2. Лого е стабилна, ниско ниво на бучава и долг животен век.3. Погоден за мотори, играчки, модели, инструменти, електрични алатки, комуникациска опрема, фитнес опрема, и други области.4. Производ цврстина, висока прецизност, може да издржи голема брзина, високо оптоварување.5. Направени од високо квалитетни Нерѓосувачки Имајќи Челик материјал, ' рѓа и отпорен на корозија.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Bearings Model : U22 Diameter : Прибл. 22.5 mm / 0.9 in Hole Внатрешен Дијаметар : Прибл. 8mm / 0.3 in Width : Прибл. 14.5 мм / 0.6 in Material : Нерѓосувачки Имајќи Челик AISI440 (9 Cr18)Пакет Листа : 1 * Bearing Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Избор на купувачот..