• Ново
GXSLT Повеќе Коса Calligraphy Четка Традиционален Кинески Пишување Ракопис Пракса Фестивал Couplets Редовни Скрипта Резерви (Size : Small)
zoom_in

GXSLT Повеќе Коса Calligraphy Четка Традиционален Кинески Пишување Ракопис Пракса Фестивал Couplets Редовни Скрипта Резерви (Size

DEN 337.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Традиционалните мастило пенкало, специјално дизајниран за пишување на calligraphy.Губење на косата со нова четка на оваа големина е нормално.Ова нема ништо да се направи со лош квалитет.Тоа може да се задоволат потребите на уметници и оние кои сакаат да пишуваат и да се подготви.Примена : училишни и канцелариски материјали.Употреба : писмена форма, сликарство, calligraphy, подароци.Опис на производот : Материјал : Hairy Size : како shown Weight : 16g Color како shown Package вклучува : 1*brush Note : Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благодариме!.

Избор на купувачот..