• Ново
Hanson T15 Torx Моќ Бит - 3-1/2
zoom_in

Hanson T15 Torx Моќ Бит - 3-1/2

DEN 187.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тип На Производ : Fastener Се Вози Малку.Пакет Количина : 1. Број на модел : HAN93360. Пакет Димензии : 1.6 cms (L) x 7.4 cms (W) x 10.4 cms (H).HAN93360 Карактеристики : -Број На Битови : 1 -Одделение Материјали : Челик -Користете Материјал : Метал -за Употреба : Вежба Битови.Димензии : -Целокупниот Производ Тежина : 0.01.

Избор на купувачот..