• Ново
Ехо Парк Хартија Компанијата Washi Училишниот Автобус Лента
zoom_in

Ехо Парк Хартија Компанијата Washi Училишниот Автобус Лента

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Washi Лента -Училишниот Автобус.Ехо Парк Хартија Компанијата.Добиете креативна со оваа прекрасна washi лента.Секоја лента доаѓа со повторување на дизајнот на овој 1/2" x 15' лента се тркалаат.Лента може да биде раскинат или отсечени од се тркалаат и може да се користи за декорација на картички, scrapbooking распоред, и вашите омилени изработката на проекти.Лента стапови за различни површини.

Избор на купувачот..