• Ново
Jade Ролери За Лицето Убавина Кожа на Лицето Massager - Оригинални Природни Жад Камен - Подмладување на Лицето, Вратот и Очите и Намалување на Подпухналост & Брчки
zoom_in

Jade Ролери За Лицето Убавина Кожа на Лицето Massager - Оригинални Природни Жад Камен - Подмладување на Лицето, Вратот и Очите

DEN 191.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

✅ ВИСТИНСКИ УНИКАТЕН ЖАД - Мирна и лекување на вашата кожа со камен на рамнотежа и благосостојба.Рака избрани од најчиста одржлив жад камења, секој скапоцен камен е уникатна исто како и ти!. ✅ ГО ЗАПОЧНЕТЕ ДЕНОТ ПРАВО - Во собна температура, на жад камен ќе бидете пријатно кул.За дополнителни зиморничав pop на издувам се борат, ги зачувате вашите ролери во фрижидер или замрзнувач. ✅ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ МАГИЈА - Масажа на лице и да заличи вашиот тен брзо со секој се тркалаат.Можете да очекувате да ја видите подобрување на тонот на кожата, на циркулацијата на крвта, еластичност на кожата и лимфна дренажа. ✅ ЗГОЛЕМИ АПСОРПЦИЈАТА - Канал производи во вашата кожа поефикасно.Вашиот тематски нега на кожата серуми ќе добијат драстично зголемување на апсорпција ви даваат инстант светли сјај. ✅ КУПИ СО ДОВЕРБА - Знам дека ние стоиме зад секој од нашите клиенти задоволство.Дофат во секое време и ние ќе го поправи вашиот грижи!.Jade ролери за лице.Совршен подарок за секоја нега на кожата ентузијаст.

Избор на купувачот..