• Ново
homozy 10pcs рачно изработени Салфетка Носителот Прстени F/Божиќните Празници Партија Дом Излети
zoom_in

homozy 10pcs рачно изработени Салфетка Носителот Прстени F/Божиќните Празници Партија Дом Излети

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет : 10pcs секој пакет.Стандардна Големина Салфетка Прстени - Секој е 1.77 инчи(45mm)дијаметар.Погоден за повеќето салфетки.Красат вашата монотона салфетка, направете ги гледам двете домот и нежна.Доволно добри за да бидат еднократно, ги чистат со влажна сунѓерот ако тоа е валкано.Повеќенаменски Салфетка Прстени-Широко се применуваат во Свадба,Партии,Прослави,Graduations,Банкет Настани,секојдневни јадење итн.Украсете го вашиот проституција салфетки и трпезариска маса да стане повеќе елегантен и око-фаќање.Ќе добиете голем број на пофалби во партијата!.Здрав Салфетка Прстени-Направени од издржлив и еко-пријателски дрво.Здрав квалитет и исклучителна изведба.Салфетка прстени се погледне деликатна и паметен, секој детал е направена, прецизно сечење, сигурно нема да му наштети на салфетка за да се осигура нејзината совршена.Елени Главата Салфетка Прстени - совршено одговараат на различни табела settings и додатоци.Одлично за Банкет,денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките,Божиќ партии или го користите во секое време, совршен за формални вечери или како секојдневна салфетка за да се надополни вкусен оброк.Опис : - Елени Главата Салфетка Прстени - совршено одговараат на различни табела settings и додатоци.Одлично за Банкет,денот на Благодарноста,ноќта на Вештерките,Божиќ партии или го користите во секое време, совршен за формални вечери или како секојдневна салфетка за да се надополни вкусен оброк. - Здрав Салфетка Прстени-Направени од издржлив и еко-пријателски дрво.Здрав квалитет и исклучителна изведба.Салфетка прстени се погледне деликатна и паметен, секој детал е направена, прецизно сечење, сигурно нема да му наштети на салфетка за да се осигура нејзината совршена. - Повеќенаменски Салфетка Прстени-Широко се применуваат во Свадба,Партии,Прослави,Graduations,Банкет Настани,секојдневни јадење итн.Украсете го вашиот проституција салфетки и трпезариска маса да стане повеќе елегантен и око-фаќање.Ќе добиете голем број на пофалби во партијата! - Стандардна Големина Салфетка Прстени - Секој е 1.77 инчи(45mm)дијаметар.Погоден за повеќето салфетки.Красат вашата монотона салфетка, направете ги гледам двете домот и нежна.Доволно добри за да бидат еднократно, ги чистат со влажна сунѓерот ако тоа е валкано. - Пакет : 10pcs секој пакет Големина(Lx Wx Thickness) : прибл. 9.7x9.5x0.25cm/ 3.8x3.7x0.1 во Внатрешниот Кол. : прибл. 4.5 cm/1.77 во Надворешниот Кол. : прибл. 6.3 cm/2.48 in Package Вклучува : 10 Парчиња Срна Главата Салфетка Rings Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Избор на купувачот..