• Ново
SimpleLif Потоне Прибор Носителот Кујна Полици Организатор Чување
zoom_in

SimpleLif Потоне Прибор Носителот Кујна Полици Организатор Чување

DEN 842.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Шупливи дизајн, се троши побрзо,Додека за перење Мозоци и удобен заштеда на време,V форма дизајн, вода фах навалите дизајн брзо да се исцеди.Исцедете стапчиња за јадење лесен, не ќе раса бактерии,Потрошувачка рационализација на устата, и убави и практични.Планината дизајн, компактен, шасија спречи пропаѓање, сигурност и издржливост.Пренослив дизајн, лесно да се чисти внатрешноста, така се чувствуваат слободни да ја задржиш чисти внатрешноста.Отстранлив двојно bulkhead, прилагодлив shelving простор класификација, јасно, појасни. 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Бела+Сина Боја : Бела+Сина Топка дизајн, се троши побрзо Додека за перење Мозоци и погодно време за заштеда V форма дизајн, вода фах навалите дизајн брзо се троши на Мозоци стапчиња за јадење лесен, не ќе раса бактерии се Исцеди рационализација на устата, и убави и практични Планината дизајн, компактен, шасија спречи пропаѓање, сигурност и издржливост Пренослив дизајн, лесно да се чисти внатрешноста, така се чувствуваат слободни да ја задржиш чисти внатрешноста Отстранлив двојно bulkhead, прилагодлив shelving простор класификација, јасно, појасни Cultery не се вклучени во пакет Големина : Види на сликата Бр Мало Пакет Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Избор на купувачот..