• Ново
MileHouse Мубарак Одбројување Календар 2021, 30-Ден DIY Ѕид Виси Чувствува Крпа Адвент Календар за Деца Возрасни Црвена
zoom_in

MileHouse Мубарак Одбројување Календар 2021, 30-Ден DIY Ѕид Виси Чувствува Крпа Адвент Календар за Деца Возрасни Црвена

DEN 197.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Златна ѕвезда или месечината елемент на дизајн, оваа Мубарак календар е најдобар елемент за декорација.Stickable дизајн, приложениот 30pcs ѕвезди може да биде вметнат на календарот секој ден од вас.Направени од чувствува крпа материјал, овој календар е удобно да се допре и еко-пријателски.Должината на овој Мубарак календар е од 28cm и ширина е 45см.Тоа е погоден за партија, домот, ресторан, канцеларија, дом и така натаму.Опис : Точка Име : Calendar Material : Почувствува Cloth Size Детали : 28cm x 45cm/11.02" x 17.72" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 X Календар.

Избор на купувачот..