• Ново
Аце Оклоп Shield да се Загрози Отпорни Екран Заштитник за BlackBerry Пасош / Воена Одделение / High Definition / Максимум Екран Покриеност / Врховниот Допир Чувствителност /Сува или
zoom_in

Аце Оклоп Shield да се Загрози Отпорни Екран Заштитник за BlackBerry Пасош / Воена Одделение / High Definition / Максимум Екран Покриеност

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Инженерните и Прецизно направени за Black Berry Пасош.Воена Анти-Шок Одделение Создадени од ретка мулти-слоевит Уретан филм со Авто Исцелување Технологија - Карактеристики единствена незаменлива отпорност на триење.Максимална Екран покриеност со уникатни лесна инсталација методи (ВЛАЖНО или СУВО).Врховниот 99% HD Јасност што е речиси невидливи со нашата Бесплатна Замена Гаранција.Заштита, Сигурност, Долговечност и Пристапност е она што ние ви го нудиме.Она што е запирање од добивање на вашиот Аце Оклоп Shield денес?.Направени од силна напредни материјали кои се прилагодени на точност кој се гарантира Нула Доказ, да се Загрози Отпорни, Oleophobic премачкување со авто-лековити својства што го прави своето работно место за да го заштити ќе електронски уред.без жртвување на допир чувствителност на својот екран и неговата јасност.Чисто се направени од високо На одделение Мулти-Слоевит Термопластични Уретан со лекување Нано Технологија.Ние инженерните ова да го заштитите вашиот уред.Така што s запирање од добивање на вашиот АЦЕ ОКЛОП SHIELD денес?.

Избор на купувачот..