• Ново
Фризура Шамија, Стил Додаток Алатка за Боење на Косата Фризура Ткаенина Берберот Престилка Сечење на Косата Брада Берберот Кејп Antistatic Фризура за Берберот Салон за
zoom_in

Фризура Шамија, Стил Додаток Алатка за Боење на Косата Фризура Ткаенина Берберот Престилка Сечење на Косата Брада Берберот Кејп Antistatic

DEN 234.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПОГОДНА ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА : Овој фризерски престилка има прилагодливи еластична исечок за различни вратот големини.Може да се користи од страна на возрасните и на децата слично.Стилски haircaps се идеални за жените и мажите.Флексибилни и доволно долго за да ги задоволат повеќето луѓе потреби.ВОДООТПОРЕН И МЕКА : Овој фризерски престилка е направен од мек, водоотпорен и издржливи материјали.На водоотпорен состав е светлина и дише, и да може ефективно да се задржи облека суви и чисти.Лесно да се чисти и брзи за да се исуши.Поддршка со бришење, исто така, со машина за перење или хемиско чистење.УДОБНО И ПРАКТИЧНО : Овој фризерски престилка е кул, дише, мека и оштетувања на кожата и облека и гарантира апсолутна удобност.Високо функционални кејп не е само лесен за употреба, исто така го задржува облека суви и чисти, додека за нега на коса се стилизирана.ANTISTATIC : Овој фризерски престилка е направен од анти-статички, отпорни на топлина, навремено бесплатно, не-pilling и отпорно на гребење, високо-квалитетна ткаенина.Косата е пролеана полесно од испреплетени со влакна.Добар материјал за добра изработка.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Овој фризерски престилка донесува модерен дизајн направен од високо квалитетни материјали, професионална фризерски грб со водоотпорен, не-стап и анти-статички улога.Со модата и едноставни модели да ви помогне да се направи поголемиот дел од искуството.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од Типот : Фризура Шамија Материјали : најлон Факултативна боја : црна, бела Употреба : се Користи во козметички салони за коса, салони, домаќинствата, како и други applications Package Листа : 1 x фризура шамија.

Избор на купувачот..