• Ново
Топката Лежишта Трајни Лежишта 1 buc UC204 Топката Лого, Имајќи, за Земјоделски Машини Транспортни Системи
zoom_in

Топката Лежишта Трајни Лежишта 1 buc UC204 Топката Лого, Имајќи, за Земјоделски Машини Транспортни Системи

DEN 244.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Погоден за земјоделски машини, транспортни системи и градежни машини.Може да бидат вградени во соодветните конкавна сферични површината на поаѓајќи од седиштето за да ја играат улогата на авто-порамнувања.Тоа е главно се користи за да се носат радијална и axial во комбинација товари главно врз основа на радијална оптоварување, и, генерално, не треба да биде подложен на axial оптоварување сам. 100% сосема нов и висок квалитет.Мала тежина, мала големина и одлични перформанси.Функција : 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Мала тежина, мала големина и одлични перформанси. 3. Тоа е главно се користи за да се носат радијална и axial во комбинација товари главно врз основа на радијална оптоварување, и, генерално, не треба да биде подложен на axial оптоварување сам. 4. Може да бидат вградени во соодветните конкавна сферични површината на поаѓајќи од седиштето за да ја играат улогата на авто-порамнувања. 5. Погоден за земјоделски машини, транспортни системи и градежни машини.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјали : Имајќи Челик Тежина : Околу. 150g / 5.3 оз Внатрешен Дијаметар : Прибл. 20mm / 0.8 во Надворешниот Дијаметар : Прибл. 47mm / 1.9 во Пакет Листата : 1 Pcs Топката Лежишта.

Избор на купувачот..