• Ново
01 Штала Вратата на Подот Водич, Трајни Кат Ролери Водич Хардвер Фитинзи Водич Ролери, од не ' Рѓосувачки Челик 2 парчиња за Лизгачки Врати за Дрвени Врати
zoom_in

01 Штала Вратата на Подот Водич, Трајни Кат Ролери Водич Хардвер Фитинзи Водич Ролери, од не ' Рѓосувачки Челик 2 парчиња за Лизгачки

DEN 251.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висока цврстина, отпорност на корозија, нема рѓа, влијанието на корозија, долг работен век.Штала вратата додаток, се користи премија од не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи во употреба.Тоа може да се задржи на балансирање на врата, да се спречи од занишан, и бидете сигурни дека мазно лизгање.Широк спектар на примена, погоден за дрвени врати, лизгачки врати, и штала врати.Штала вратата на подот водич за замена, практично во употреба, никаква бучава, лесно да се инсталира.Функција : 1. Штала вратата додаток, се користи премија од не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи во употреба.2. Тоа може да се задржи на балансирање на врата, да се спречи од занишан, и бидете сигурни дека мазно лизгање.3. Штала вратата на подот водич за замена, практично во употреба, никаква бучава, лесно да се инсталира.4. Висока цврстина, отпорност на корозија, нема рѓа, влијанието на корозија, долг работен век.5. Широк спектар на примена, погоден за дрвени врати, лизгачки врати, и штала врати.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Штала Вратата На Подот Guide Material : Нерѓосувачки Steel Weight : Прибл. 60g / 2.1 oz Size : Прибл. 4.8x1.8x1.6cm / 1.9x0.7x0.6in Package Листата : 2 x Штала Вратата на Подот Guide4 x Screw4 x Accessory Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Избор на купувачот..