• Ново
Дијамант Случај за Мото G Перо 2021 [НЕ за 2020], Girlyard Луксузни Bling 3D Јасно Кристал Целосна Искра Скапоцени Камења Телефон Школка Сјајна Jewelled Кристал Мека TPU Браник Заштит
zoom_in

Дијамант Случај за Мото G Перо 2021 [НЕ за 2020], Girlyard Луксузни Bling 3D Јасно Кристал Целосна Искра Скапоцени Камења Телефон

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилен Модел : Girlyard стилски луксузни bling дијамантски сјај искра кристал кристал јасно мека TPU браник заштитни случај е компатибилен со Motorola Мото G Перо 2021, НЕ за полнење за Motorola Мото G Перо 2020 година. Високо-квалитетни Материјали : Овој дијамант телефон случај е составен од мека TPU силикони случај и сјајна кристал дијаманти.Мекото TPU силикони школка има добра шок-доказ ефект и целосно го штити вашиот уред.Површината на TPU силикони случај е инкрустирани со пенливи рачно изработени дијаманти и rhinestones, кој изгледа многу луксузен и блескави.Bling Дијамант : сјајна 3 D рачно изработени дијамантите се многу светли и gleaming.Блескави rhinestones и дијамантите се цврсто се почитуваат на грбот на силиконски школка со користење на уникатни процесот на производство и не ќе падне лесно.Дијамант телефон случај ќе биде малку потешко отколку обичните.Прецизни Cutouts : димензии на телефонот случај се многу прецизни и сите пристаништа, копчиња и контроли, лесно може да се пристапи.Прецизна силикони школка дизајн во внатрешноста може подобро да ја заштитите вашата опрема од носат.Пакет Содржи : 1 x Bling Дијамант Случај, 1 x HD Екран Заштитник, 1 x Специјалното Пенкало.Girlyard Луксузни Bling 3 D Дијамант Кристално Јасно Кристал Искра Сјајна скапоцен камен Дизајн Мека TPU Браник Заштитни Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 2021 100% Сосема Нов и Моден Дизајн Направен од високо-квалитетни материјали.Bling дијаманти и rhinestones не ќе падне лесно.Сјајна дијаманти телефон случај е многу уникатна и доста атрактивни.Хуманизирано дизајн го прави овој случај повеќе корисни, можете лесно да пристапите до сите копчиња копчиња и пристаништа со случајот.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Се надеваме дека имате совршен шопинг искуство во нашата продавница.Пакет Содржина : 1 x Bling Дијамант Случај 1 x HD Екран Заштитник 1 x Специјалното Пенкало.

Избор на купувачот..