• Ново
Кенди Земјиште Чоколадо Адвент Календар Божиќ 2022, Празник Одбројување Календари Активност, Пакување од 2, 24 Парчиња
zoom_in

Кенди Земјиште Чоколадо Адвент Календар Божиќ 2022, Празник Одбројување Календари Активност, Пакување од 2, 24 Парчиња

DEN 257.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

FRANKFORD ОДБРОЈУВАЊЕ ДО БОЖИЌ Кенди Земјиште доаѓањето календари се полни со вкусни чоколадни бонбони.Needzo купува само од лиценциран производители.Ние внимателно repackage сите објекти во нашите сопствени пакување за да се обезбеди пристигнување во совршена snacking состојба.Без разлика дали сте давање или примање на овој Божиќ, купување самоуверено од Needzo!.ЧОКОЛАДО Адвент календар има 24 врати со млечно чоколадо бонбони зад секој од нив.Бонбони, секој има различни кенди земјиште дизајн. 2021 одбројување до овој Божиќ со вашите омилени ликови!Кенди Земјиште календари се светли, забава, и се карактеризира со вкусни чоколадни бонбони.СВЕТЛА И КОЛОРИТНА чоколадни бонбони адвент календар прави забавен начин да се добие што децата се возбудени за Божиќ!.

Избор на купувачот..