• Ново
Прецизност Пресврт Коси Должина Вежба #73 118 Сте ХСС L 1 1/2 Flute 5/16
zoom_in

Прецизност Пресврт Коси Должина Вежба 73 118 Сте ХСС L 1 1/2 Flute 5/16

DEN 187.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Прецизност Пресврт коси должина вежба битови имаат подолг флејта и подолго вкупна должина од jobber пресврт вежба бити, која им овозможува за продлабочување на дупчење.На месо тело со дијаметар е ист како вежба малку големина.High speed челик вежба битови се за употреба со широк спектар на материјали, вклучувајќи и челик, од леано железо, и forgings.Ударна поента е стандард 118 степен точка.

Избор на купувачот..