• Ново
TOPINCN 2 парчиња Четка Рек Слободни Удирање Силен Ѕид-Монтирани се Држи Јадица Четка за Складирање Рек Предмети за Домаќинството (ÂÌɫ)
zoom_in

TOPINCN 2 парчиња Четка Рек Слободни Удирање Силен Ѕид-Монтирани се Држи Јадица Четка за Складирање Рек Предмети за Домаќинството

DEN 2076.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјалот е дебела, цврста и стабилна, водоотпорен и , здрава и.Му оддадат почит на добар живот, да ги разбере животот подобар и разберат, проштална неуредна еден трик.Ролери вилица дизајн, лесно да ги собереш и место, лесен за користење, сигурно заглавени, не се плаши од паѓање.Nontracing налепница, nailfree и да се избегне вежба, multicolor избор, нема простор окупација.Fastener налепница адсорпција, едноставна инсталација, лесно складирање користење на ѕид.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Четка Полици Материјал : ABS+Не-Трага Лепак Тежина : Околу. 162g/5.7 оз Боја : Зелена Производ Големина : Прибл. 9.5 x 5 x 6cm/3.7 x 2 x 2.4 во Пакет Листата : 2 x Складирање Rack2 x Не-Трага Паста Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 02 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Mop Racks
Material:
ABS+Non-Trace Glue
Weight:
Approx. 162g/5.7oz
Color:
Green
Product Size:
Approx. 9.5 x 5 x 6cm/3.7 x 2 x 2.4in
Package List:
2 x Storage Rack2 x Non-Trace Paste :
Note:
1. Please allow 02 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.   :

Избор на купувачот..