• Ново
Ladieshow Портокал Алуминиум Метла Чадор Ги Четка Организатор Ѕид Монтирани Складирање Држачот (4 Позиции и 5 Куки)
zoom_in

Ladieshow Портокал Алуминиум Метла Чадор Ги Четка Организатор Ѕид Монтирани Складирање Држачот (4 Позиции и 5 Куки)

DEN 294.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој производ може да бидат поставени на ѕидот со џогерите, метли и други живот, алатки со рачки.Користете го за да зачувате место и да ја одржувате куќата чиста.Погоден за повеќето четка сместување, може да се поправи на максимален дијаметар 30мм четка род.Зголемено триење на честички дизајн, цврсто се држат четка, и не на штета на четка површината.Вграден-во пролет, потешки и повеќе frictional на четка, на построги контрола.Може да се користи за складирање на чадор и метла во гаража, двор, кујна, перална, канцеларија, училиште, хотел, ресторан, болница или супермаркети итн.Спецификација : Предмет Тип : Метла Закачалка Материјал : Алуминиумски+АБС Боја : Портокал Големина : Прибл. 51 x 5cm / 20.1 x 2in Тежина : Околу. 289g / 10.2 оз Пакет Листа : 1 x Метла Закачалка 1 Кеса x Завртка.

  :

Избор на купувачот..