• Ново
Рената Батерии 393 Види Батеријата (5 Pack)
zoom_in

Рената Батерии 393 Види Батеријата (5 Pack)

DEN 130.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ова е нов сет на пет #393 (SR754 W) Рената види батерии.Овие батерии се вообичаено потребни за Своч, Фосилните, Timex и Casio популарни брендови.Рената е прва рака познавање на она што висок квалитет види батерија мора да застане за.Оптимизиран за јачина на звук/капацитет сооднос.Димензионални точност и стабилност. 100% меркур-слободни.Посветен висока и ниска потрошувачка за оптимални перформанси.Софистицирани течење-доказ запечатување технологија и високо-капацитетот на задржување.Целосно транспарентна свежина датира.Лесен пилинг-оф размавта за лесно отстранување на батериите.Пред-пакување перфорирани лесно посебна блистер пакети.

Избор на купувачот..