• Ново
Флексибилни Вежба Малку Продолжување Вежба Шрафцигер Продолжување Бар Во Собата,105° Десен Агол Шрафцигер Поставите Вежба Хексадецимален Малку Приклучок Адаптер ?
zoom_in

Флексибилни Вежба Малку Продолжување Вежба Шрафцигер Продолжување Бар Во Собата,105° Десен Агол Шрафцигер Поставите Вежба Хексадецимален

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мултифункционален одржување алатки : 2 мека барови, 1 AD серија глава, 1 мала серија патерици, 3 Color бар, заврши tools. 105°Мали Вртливата : 105°Мали Зглобот е изработена од јаглероден челик, трајни умре-кастинг школка, со 3 топката лежишта, долг животен век.Вграден моќен магнет, добра вшмукување, лесен за употреба, не е лесно да падне.Совршен и погоден алатка за тешко да се постигне агли и мали простори.Мека род : Должина 295mm/11.61 инч.Тоа може да биде свиткана, извртени и се претвори во мал и компактен простор без премногу сила.Ова е штит за флексибилни раце и други делови од телото, а со тоа намалување на брзината на повреда.Боја на линија : Три боја барови, се користи за да се инсталира пневматски screwdrivers, електрични screwdrivers, пневматски вежби, прирачник screwdrivers и други хексагонална tools.Тоа е добар додаток за конверзија адаптер и вози редуктор за полнење.Материјал : изработена од јаглероден челик, висока цврстина, издржливи.Опис : 1. Мултифункционален одржување алатки : 2 мека барови, 1 AD серија глава, 1 мала серија патерици, 3 Color бар, заврши tools.2. 105°Мали Вртливата : 105°Мали Зглобот е изработена од јаглероден челик, трајни умре-кастинг школка, со 3 топката лежишта, долг животен век.Вграден моќен магнет, добра вшмукување, лесен за употреба, не е лесно да падне.Совршен и погоден алатка за тешко да се постигне агли и мали простори.3. Мека род : Должина 295mm/11.61 инч.Тоа може да биде свиткана, извртени и се претвори во мал и компактен простор без премногу сила.Ова е штит за флексибилни раце и други делови од телото, а со тоа намалување на брзината на повреда.4. Боја на линија : Три боја барови, се користи за да се инсталира пневматски screwdrivers, електрични screwdrivers, пневматски вежби, прирачник screwdrivers и други хексагонална tools.Тоа е добар додаток за конверзија адаптер и вози редуктор за полнење.5. Материјал : изработена од јаглероден челик, висока цврстина, durable Specifications : име на Производ : Вежба малку продолжување set Color : Сребрена (мала серија на crutch), црна+црвена (боја на род), црна+сина боја (боја на род), црна+жолта боја (боја на род), црна (меки род, АД серија главата)Материјал : Јаглерод steel Small серија вртење агол : 105°Големина : Мала серија на патерици : Околу 55*32*21mm/2.17*1.26*0.83 инч (должина * ширина * заеднички дел) Боја на линија : За 72*12.7*6.35 мм/2.83*0.50*0.25 инч(должина*опашка ширина*главата ширина), 65*9.5*6.35 мм/2.56*0.37*0.25 инч(должина*опашка ширина*главата ширина)) , 65*6.35*6.35 мм/2.56*0.25*0.25 инч (должина*опашка ширина*главата ширина) Мека род : За 295*10мм/11.61*0.39 инчен(должина*дијаметар)АД серија глава : За 8*1*2.5 cm/3.15*0.39*0.98 инч(L*W*H)Пакетот Вклучува : 2 парчиња * Мека rod1 Pc * АД bit1 Pc * Мала серија на crutches3 Pcs * Боја бар.

Избор на купувачот..