• Ново
homozy Цртан филм Стил Дрвени Салфетка Прстени Свадба Фестивал Партија Салфетка Прстени Носителот X10 - Пилешко, 4 Големини
zoom_in

homozy Цртан филм Стил Дрвени Салфетка Прстени Свадба Фестивал Партија Салфетка Прстени Носителот X10 - Пилешко, 4 Големини

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Јајце : прибл. 9x7x0.25cm/3.54x2.76x0.10inch.Стилски салфетка прстени облик во цртан филм животни, современи вкусови табела украсување, да вечери.Направена од природно дрво, елегантна и издржлива.Одлично за свадба вечери, Вљубените, празник партии како бадник, Нова Година Ева или други важни настани банкет. 10pcs салфетка прстени за секој пакет.Опис : - Стилски салфетка прстени облик во цртан филм животни, современи вкусови табела украсување, да вечери. - 10pcs салфетка прстени за секој пакет. - Направена од природно дрво, елегантна и издржлива. - Одлично за свадба вечери, Вљубените, празник партии како бадник, Нова Година Ева или други важни настани банкет.Спецификација : - Јајце : прибл. 9x7x0.25cm/3.54x2.76x0.10inch - Кокошка : прибл. 9.5x7.8x0.25cm/3.74x3.07x0.10inch - Овци : прибл. 7.5x9.5x0.25cm/2.95x3.74x0.10inch - Зајакот : прибл. 8.6x9.5x0.25cm/3.39x3.74x0.10inch - Слон : прибл. 7.5x9.5x0.25cm/2.95x3.74x0.10inch Package Вклучува : 10 Парчиња Nakpin Држачот.

Избор на купувачот..